Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aethêllan: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aethêllan
(view source)
Revision as of 04:32, 1 March 2015
19 bytes added
,
1 March 2015
→Diphthongs
Revision as of 04:27, 1 March 2015
(
view source
)
Vii
(
talk
|
contribs
)
(
→Vowels
)
← Older edit
Revision as of 04:32, 1 March 2015
(
view source
)
Vii
(
talk
|
contribs
)
(
→Diphthongs
)
Newer edit →
Line 163:
Line 163:
|-
|-
| ôe
| ôe
| '''
ɔɪ
'''
| '''
ɔ:'''
|-
| ÿ
| '''aɪ:
'''
|-
|-
| ŷe
| ŷe
Line 172:
Line 175:
|-
|-
|ai
|ai
|'''aɪ
:
'''
|'''aɪ'''
|-
|-
| eo
| eo
Vii
164
edits