Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Avalonian: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Avalonian
(view source)
Revision as of 20:31, 25 February 2021
20 bytes added
,
25 February 2021
→Nouns
Revision as of 20:14, 25 February 2021
(
view source
)
Rebecca Ashling
(
talk
|
contribs
)
(
→Nouns
)
← Older edit
Revision as of 20:31, 25 February 2021
(
view source
)
Rebecca Ashling
(
talk
|
contribs
)
(
→Nouns
)
Newer edit →
Line 992:
Line 992:
|-
|-
|bear (1)||kaarha
|bear (1)||kaarha
|-
|beer (4)||kurmi
|-
|-
|beryl||larhin
|beryl||larhin
Rebecca Ashling
7,915
edits