7,915
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
No edit summary Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 422: | Line 422: | ||
| v̄lh|| v̄tl|| v̄lh||v̄nl|| v̄nl|| v̄nl|| ll|| ll||'''L''' | | v̄lh|| v̄tl|| v̄lh||v̄nl|| v̄nl|| v̄nl|| ll|| ll||'''L''' | ||
|- | |- | ||
|v̄jh||v̄jh||v̄kj||v̄qj||v̄qj||v̄qj||v̄lj||v̄lj||'''LJ''' | |||
|- | |||
|v̄vh||v̄vh||v̄kv||v̄qv||v̄qv||v̄qv||v̄lv||v̄lv||'''LV''' | |||
| v̄rh|| v̄tr|| v̄rh|| v̄nr|| v̄nr|| v̄nr|| rr|| rr||'''R''' | | v̄rh|| v̄tr|| v̄rh|| v̄nr|| v̄nr|| v̄nr|| rr|| rr||'''R''' | ||
|- | |- |
edits