Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Bentovian: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Bentovian
(view source)
Revision as of 01:07, 8 February 2018
34 bytes removed
,
8 February 2018
m
→Vowels
Revision as of 01:07, 8 February 2018
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Vowels
)
← Older edit
Revision as of 01:07, 8 February 2018
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Vowels
)
Newer edit →
Line 92:
Line 92:
| '''u uu'''
| '''u uu'''
|-
|-
! style="" |
Close-mid
! style="" |
Mid
| '''e ee'''
| '''e ee'''
|
|
| '''o oo'''
| '''o oo'''
|-
! style="" |Mid
|
|
|
|-
|-
! style="" |Open
! style="" |Open
IlL
138,726
edits