Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Knašta: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Knašta
(view source)
Revision as of 20:25, 30 July 2014
27 bytes added
,
30 July 2014
→Cyrillic
Revision as of 20:21, 30 July 2014
(
view source
)
Jansky
(
talk
|
contribs
)
(
→Cyrillic
)
← Older edit
Revision as of 20:25, 30 July 2014
(
view source
)
Jansky
(
talk
|
contribs
)
(
→Cyrillic
)
Newer edit →
Line 331:
Line 331:
|-
|-
| Ґґ || ʝ || ǵé otatůrna || gh
| Ґґ || ʝ || ǵé otatůrna || gh
|-
| Дд || d || dé || d
|-
|-
| Ее || e || é || ay
| Ее || e || é || ay
Jansky
793
edits