544
edits
m (→Testing Area) |
|||
Line 90: | Line 90: | ||
| rowspan="7" style="background-color:rgb(100,220,220);" | Essive | | rowspan="7" style="background-color:rgb(100,220,220);" | Essive | ||
|- valign="top" style="background-color:rgb(100,240,240);" | |- valign="top" style="background-color:rgb(100,240,240);" | ||
| Common || | | Common || Vađave<br />''man'' || Vađavet || Vađaves || Vađaveñ || Vađaver | ||
|- valign="top" style="background-color:rgb(100,220,220);" | |- valign="top" style="background-color:rgb(100,220,220);" | ||
| Lunar || | | Lunar || Džasamve<br />''owl'' || Džasamvet || Džasamves || Džasamveñ || Džasamver | ||
|- style="background-color:rgb(100,240,240);" valign="top" | |- style="background-color:rgb(100,240,240);" valign="top" | ||
| Solar || | | Solar || Bäriazve<br />''eagle'' || Bäriazvet || Bäriazves || Bäriazveñ || Bäriazver | ||
|- style="background-color:rgb(100,220,220);" | |- style="background-color:rgb(100,220,220);" | ||
| Terrestrial || - || - || - || - || - | | Terrestrial || - || - || - || - || - | ||
|- valign="top" style="background-color:rgb(100,240,240);" | |- valign="top" style="background-color:rgb(100,240,240);" | ||
| Aquatic || | | Aquatic || Sonqarve<br />''river'' || Sonqarvet || Sonqarves || Sonqarveñ || Sonqarver | ||
|- style="background-color:rgb(100,220,220);" | |- style="background-color:rgb(100,220,220);" | ||
| Phenomenal || - || - || - || - || - | |||
|- | |||
| rowspan="7" style="background-color:rgb(255,218,185);" | Locative | |||
|- valign="top" style="background-color:rgb(255,238,205);" | |||
| Common || Vađasa<br />''man'' || Vađasat || Vađasas || Vađasañ || Vađasar | |||
|- valign="top" style="background-color:rgb(255,218,185);" | |||
| Lunar || Džasamsa<br />''owl'' || Džasamsat || Džasamsas || Džasamsañ || Džasamsar | |||
|- style="background-color:rgb(255, 238, 205);" valign="top" | |||
| Solar || Bäriazäsa<br />''eagle'' || Bäriazäsat || Bäriazäsas || Bäriazäsañ || Bäriazäsar | |||
|- style="background-color:rgb(255,218,185);" | |||
| Terrestrial || - || - || - || - || - | |||
|- valign="top" style="background-color:rgb(255,238,205);" | |||
| Aquatic || Sonqarsa<br />''river'' || Sonqarsat || Sonqarsas || Sonqarsañ || Sonqarsar | |||
|- style="background-color:rgb(255,218,185);" | |||
| Phenomenal || - || - || - || - || - | | Phenomenal || - || - || - || - || - | ||
|} | |} |
edits