Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Verse:Hmøøh/Anbir: Difference between revisions
Verse
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Verse:Hmøøh/Anbir
(view source)
Revision as of 04:37, 5 April 2018
40 bytes added
,
5 April 2018
m
→Urbanization
Revision as of 04:36, 5 April 2018
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Political divisions
)
← Older edit
Revision as of 04:37, 5 April 2018
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Urbanization
)
Newer edit →
Line 205:
Line 205:
|
|
|-
|-
|
10
|
5
| Mychlv
| Mychlv
| Stzychys
| East
|
|
|
|-
| 6
| Isy
| Stzychys
| Stzychys
| East
| East
IlL
138,726
edits