138,726
edits
m (→Urbanization) |
m (→Urbanization) |
||
Line 214: | Line 214: | ||
|- | |- | ||
| 6 | | 6 | ||
| | | Aŋydi | ||
| Soichthan | | Soichthan | ||
| North | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 7 | |||
| Grouphys | |||
| Bleŋythcyd | |||
| North | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 8 | |||
| Chnuslphe | |||
| Bleŋathcyd | |||
| North | | North | ||
| | | |
edits