Template:IPA keys: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 86: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Nawuhu|Nawuhu]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Nawuhu|Nawuhu]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Old Yaraji|Old Yaraji]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Oltic|Oltic]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Oltic|Oltic]] | ||