Template:IPA keys: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Jukethatbox (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Cruckeny|Cruckeny]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Cruckeny|Cruckeny]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Enventian|Enventian]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Etlish|Etlish]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Etlish|Etlish]] | ||