Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aoma/Dictionary
(view source)
Revision as of 14:49, 21 August 2013
18 bytes added
,
21 August 2013
m
→Dictionary
Revision as of 14:37, 21 August 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Dictionary
)
← Older edit
Revision as of 14:49, 21 August 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Dictionary
)
Newer edit →
Line 73:
Line 73:
|n
|n
|right
|right
|-
|comi
|v
|wash
|-
|-
|cu
|cu
Juhhmi
1,439
edits