Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aoma/Dictionary
(view source)
Revision as of 19:40, 2 September 2013
18 bytes added
,
2 September 2013
→Dictionary
Revision as of 19:25, 2 September 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
(
→Dictionary
)
← Older edit
Revision as of 19:40, 2 September 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
(
→Dictionary
)
Newer edit →
Line 909:
Line 909:
|v
|v
|destroy
|destroy
|-
|özi
|n
|tear
|-
|-
|özore
|özore
Juhhmi
1,439
edits