Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aoma/Dictionary
(view source)
Revision as of 15:08, 3 September 2013
39 bytes added
,
3 September 2013
→Dictionary
Revision as of 14:07, 3 September 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
(
→Dictionary
)
← Older edit
Revision as of 15:08, 3 September 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
(
→Dictionary
)
Newer edit →
Line 214:
Line 214:
|n, t
|n, t
|era
|era
|-
|gamma
|v
|think
|-
|-
|gea
|gea
Line 454:
Line 458:
|n, t
|n, t
|time
|time
|-
|lehes
|v
|know
|-
|-
|lekka
|lekka
Juhhmi
1,439
edits