Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Scellan: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Scellan
(view source)
Revision as of 02:59, 14 November 2018
13 bytes removed
,
14 November 2018
m
→Diphthongs
Revision as of 02:55, 14 November 2018
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Consonants (motylisíç)
)
← Older edit
Revision as of 02:59, 14 November 2018
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Diphthongs
)
Newer edit →
Line 301:
Line 301:
|-
|-
|/iu/
|/iu/
|''iw, ił, iał
''
|''iw, ił, iał
,
uł, uał''
|-
|/yu/
|''
uł, uał''
|-
|-
|/ɛɪ/
|/ɛɪ/
IlL
138,759
edits