Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Ancient Lathian: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Ancient Lathian
(view source)
Revision as of 03:43, 8 August 2014
21 bytes added
,
8 August 2014
→Diagraphs
Revision as of 03:42, 8 August 2014
(
view source
)
Asteria91
(
talk
|
contribs
)
(
→Diagraphs
)
← Older edit
Revision as of 03:43, 8 August 2014
(
view source
)
Asteria91
(
talk
|
contribs
)
(
→Diagraphs
)
Newer edit →
Line 272:
Line 272:
|'''υυ'''
|'''υυ'''
|/uː/
|/uː/
|-
|'''ζζ'''
|/ʒ/
|-
|-
|'''λλ'''
|'''λλ'''
Asteria91
34
edits