46,485
edits
Line 33: | Line 33: | ||
|+ Soc'ul' Romanization | |+ Soc'ul' Romanization | ||
|- | |- | ||
| A a || Á á || Ā ā || B b || B' b' || C c || C' c' || D d || D' d' || E e || É é || Ē ē || H h | | A a || Á á || Ā ā || B b || B' b' || C c || C' c' || D d || D' d' || E e || É é || Ē ē || H h | ||
|- | |- | ||
| J j || L l || L' l' || M m || M' m' || N n || N' n' || Ñ ñ || Ñ' ñ | | I i || Í í || Ī ī || Ï ï || J j || L l || L' l' || M m || M' m' || N n || N' n' || Ñ ñ || Ñ' ñ' | ||
|- | |- | ||
| S s || T t || Ts ts || Tx tx || T' t' || U u || Ú ú || Ū ū || V v || V' v' || X x || Y y || Ý ý || Z z || Z' z' | | O o || Ó ó || Ō ō || P p || Pf pf || R r || R' r' || S s || T t || Ts ts || Tx tx || T' t' || U u | ||
|- | |||
| Ú ú || Ū ū || Ü ü || V v || V' v' || X x || Y y || Ý ý || Z z || Z' z' | |||
|} | |} | ||
edits