Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Kaikiwan: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Kaikiwan
(view source)
Revision as of 01:19, 7 January 2024
34 bytes removed
,
7 January
→Vowels
Revision as of 01:17, 7 January 2024
(
view source
)
Jukethatbox
(
talk
|
contribs
)
No edit summary
← Older edit
Revision as of 01:19, 7 January 2024
(
view source
)
Jukethatbox
(
talk
|
contribs
)
(
→Vowels
)
Newer edit →
Line 72:
Line 72:
! Close-mid
! Close-mid
| colspan=2 | || ɤ · o
| colspan=2 | || ɤ · o
|-
! Open-mid
| ε || colspan=2 |
|-
|-
! Open
! Open
Jukethatbox
2,405
edits