2,447
edits
Jukethatbox (talk | contribs) No edit summary |
Jukethatbox (talk | contribs) No edit summary |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
|align="center" |<big>{{IPA|m}}</big> | |align="center" |<big>{{IPA|m}}</big> | ||
|[[Contionary: | |[[Contionary:migu|'''m'''igu]] | ||
|'''m'''an | |'''m'''an | ||
|- | |- | ||
Line 49: | Line 49: | ||
|s'''t'''ar | |s'''t'''ar | ||
|- | |- | ||
|align="center" |<big>{{IPA|ʔ}}</big> | |align="center" rowspan=2 |<big>{{IPA|ʔ}}</big> | ||
|[[Contionary:wa‘é|wa'''‘'''é]] | |||
|rowspan=2 | uh'''-'''oh | |||
|- | |||
|[[Contionary:túlelù|'''t'''úlelù]] | |[[Contionary:túlelù|'''t'''úlelù]] | ||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | |
edits