7,081
edits
No edit summary Tags: Mobile edit Mobile web edit Advanced mobile edit |
No edit summary Tags: Mobile edit Mobile web edit Advanced mobile edit |
||
Line 192: | Line 192: | ||
| {{IPA|/ɛː/}} || — | | {{IPA|/ɛː/}} || — | ||
|- | |- | ||
| '''aai''' | | '''aai''' | ||
| colspan="2" | {{IPA|/aːi̯/}} | | colspan="2" | {{IPA|/aːi̯/}} | ||
|- | |||
| '''aau''' | |||
| colspan="2" | {{IPA|/aːu̯/}} | |||
|- | |- | ||
| '''ai''' | | '''ai''' | ||
Line 200: | Line 202: | ||
|- | |- | ||
| '''au''' | | '''au''' | ||
| colspan="2" | {{IPA|/ | | colspan="2" | {{IPA|/ɑu̯/}} | ||
|- | |- | ||
| '''e''' | | '''e''' |
edits