7,081
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit Advanced mobile edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit Advanced mobile edit |
||
Line 163: | Line 163: | ||
| '''w''' | | '''w''' | ||
| {{IPA|/v/}} || {{IPA|/f/}} || | | {{IPA|/v/}} || {{IPA|/f/}} || | ||
|- | |||
| '''wh''' | |||
| colspan="2"| {{IPA|/f/}} || | |||
|- | |- | ||
<!-- | <!-- |
edits