Template:IPA keys: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
(6 intermediate revisions by 2 users not shown)
Line 10: Line 10:
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Ayeri|Ayeri]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Ayeri|Ayeri]]
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Azimasi|Azimasi]]
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Bemé|Bemé]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Bemé|Bemé]]
Line 24: Line 26:
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Cruckeny|Cruckeny]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Cruckeny|Cruckeny]]
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Enventian|Enventian]]
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Etlish|Etlish]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Etlish|Etlish]]
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Etzeá|Etzeá]]
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Evonish|Evonish]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Evonish|Evonish]]
Line 62: Line 68:
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Kunarek|Kunarek]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Kunarek|Kunarek]]
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Ludovian|Ludovian]]
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Luthic|Luthic]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Luthic|Luthic]]
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Logun|Logun]]
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Lôppic|Lôppic]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Lôppic|Lôppic]]
Line 80: Line 90:
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Nawuhu|Nawuhu]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Nawuhu|Nawuhu]]
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Old Yaraji|Old Yaraji]]
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Oltic|Oltic]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Oltic|Oltic]]
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Owaex|Owaex]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Owaex|Owaex]]
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Pokht|Pokht]]
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Pomorian|Pomorian]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Pomorian|Pomorian]]
150

edits