Appendix:Hanoehn Alphabet: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| /ː/ || || | | /ː/ || || | ||
|- | |||
| rowspan="3" | [[File:Hanoehn-6-Gwaxol.jpg|100px]] || || {{term|thölhu⁴}} || | |||
|- | |||
| || ⁶ || | |||
|- | |||
| || /˥-˩-˧/ || | |||
|} | |} | ||





