Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Kola: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Kola
(view source)
Revision as of 01:04, 19 January 2018
25 bytes removed
,
19 January 2018
→Numbers
Revision as of 00:09, 19 January 2018
(
view source
)
Shariifka
(
talk
|
contribs
)
(
→Numbers
)
← Older edit
Revision as of 01:04, 19 January 2018
(
view source
)
Shariifka
(
talk
|
contribs
)
(
→Numbers
)
Newer edit →
Line 801:
Line 801:
|-
|-
! stem !! animate !! inanimate
! stem !! animate !! inanimate
|-
! 0
| || || || ||
|-
|-
! 1
! 1
Shariifka
7,018
edits