Numyut: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
 
Line 70: Line 70:
|-
|-
| /s/ || С || с || S || s
| /s/ || С || с || S || s
|-
| /ʃ/ || Ш || ш || Sh || sh
|-
|-
| /t/ || Т || т || T || t
| /t/ || Т || т || T || t
4,298

edits