Clofabosin/Names: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| Aspirin || || || | || male || | | Aspirin || || || | || male || | ||
|- | |||
| Zinplava || || || | || female || | |||
|} | |} |