Verse:Hmøøh/Anbir: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Urbanization) |
m (→Urbanization) |
||
Line 206: | Line 206: | ||
|- | |- | ||
| 5 | | 5 | ||
| Phochrthy | |||
| Niaphe | |||
| North | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 9 | |||
| Mychlv | | Mychlv | ||
| Stzychys | | Stzychys | ||
Line 213: | Line 221: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | 10 | ||
| Isy | | Isy | ||
| Stzychys | | Stzychys |