Duozynis/Lexicon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Determiners: T's) |
(→Determiners: T's) |
||
Line 118: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
| /dʒi/ || those || | | /dʒi/ || those || | ||
|- | |||
| /hɯ/ || this || | |||
|} | |} | ||