Isleŋ/Lexicon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
| xo || xɔ || conj. || but || a priori || | | xo || xɔ || conj. || but || a priori || | ||
|- | |||
| loƿam || ˈlɔ.wam || v. || to be || a priori || | |||
|- | |- | ||
not | not |