Loshi: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| n || Ná || [nɑː] || [n] | | n || Ná || [nɑː] || [n] | ||
|- | |||
| m ||Má || [mɑː] ||[m] | | m ||Má || [mɑː] ||[m] | ||
|- | |- |