Monastic K'mah: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 31: | Line 31: | ||
| p b | | p b | ||
| ʈ ɖ | | ʈ ɖ | ||
| k | | k | ||
| | |||
|- | |||
! Ejective | |||
| | |||
| | |||
| k' | |||
| | | | ||
|- | |- |