Duozynis/Lexicon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Nouns) |
m (→Interjections) |
||
Line 213: | Line 213: | ||
|- | |- | ||
| /seːdi/ || yes || ** | | /seːdi/ || yes || ** | ||
|- | |||
| /dɯ/ || +++ || | |||
|- | |||
| /dʒi/ || +++ || | |||
|} | |} | ||