Knašta: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 331: | Line 331: | ||
|- | |- | ||
| Ґґ || ʝ || ǵé otatůrna || gh | | Ґґ || ʝ || ǵé otatůrna || gh | ||
|- | |||
| Дд || d || dé || d | |||
|- | |- | ||
| Ее || e || é || ay | | Ее || e || é || ay |