Knašta: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 349: | Line 349: | ||
|- | |- | ||
| Ии || ɪ || i || i | | Ии || ɪ || i || i | ||
|- | |||
| Йй || j || jé || y | |||
|- | |- | ||
| Її || jɪ || ji || yi | | Її || jɪ || ji || yi |