Jakvalat: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 223: | Line 223: | ||
| KH || || || || || khr|| khw|| khy | | KH || || || || || khr|| khw|| khy | ||
|- | |- | ||
|M||||||||||||mw|||| | |M||||||||||||mw|| | ||
|- | |||
|Q||||||||||||||qy | |||
|} | |} | ||