Pradiul/Lexicon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→W) |
m (→K) |
||
Line 124: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
|konn||but|| || | |konn||but|| || | ||
|- | |||
|kraoh||eight|| || | |||
|- | |- | ||
|ktech||pursue, go after|| || | |ktech||pursue, go after|| || |