Pradiul/Lexicon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Þ) |
m (→S) |
||
Line 267: | Line 267: | ||
|- | |- | ||
|stiang||connote, express, seem|||| | |stiang||connote, express, seem|||| | ||
|- | |||
|stümm||holy|||| | |||
|- | |- | ||
|Szä||book|||| | |Szä||book|||| |