Pradiul/Lexicon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→T) |
m (→Þ) |
||
Line 368: | Line 368: | ||
|- | |- | ||
|þut||be happy|||| | |þut||be happy|||| | ||
|- | |||
|þäv||one|||| | |||
|- | |- | ||
!colspan="4"| | !colspan="4"| |