Filch: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Vowels) |
|||
Line 496: | Line 496: | ||
| {{ash|⟨fisch⟩}} | | {{ash|⟨fisch⟩}} | ||
| {{IPA|[fɪʃx]}} | | {{IPA|[fɪʃx]}} | ||
|- | |||
| {{ash|⟨cyrce⟩}} | |||
| {{IPA|[cʏr.cə]}} | |||
|- | |||
| {{ash|⟨dægh⟩}} | |||
| {{IPA|[dɛːɣ]}} | |||
|} | |} | ||