User:MIGUELbM/Muna v2.8: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 27: | Line 27: | ||
| ɣ | | ɣ | ||
| h [ɦ] | | h [ɦ] | ||
|- | |||
!Approximant | |||
| | |||
| j | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
!Flap or tap | !Flap or tap |