User:MIGUELbM/Muna v2.8: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
|||
Line 251: | Line 251: | ||
|i | |i | ||
|i | |i | ||
|- | |||
|ɒ | |||
|q | |||
|- | |- | ||
|o | |o | ||
Line 266: | Line 269: | ||
|iː | |iː | ||
|ii | |ii | ||
|- | |||
|ɒː | |||
|qq | |||
|- | |- | ||
|oː | |oː |