Ataši: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 45: | Line 45: | ||
| | | | ||
|'''r''' /r/ | |'''r''' /r/ | ||
|'''j''' /j/ | |'''j''' /j/ | ||
| | |||
|- | |||
! Lateral Approximant | |||
| | |||
| '''l''' /l/ | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||