Old Ynju: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 94: | Line 94: | ||
| wi, ju || y || {C, #}_ | | wi, ju || y || {C, #}_ | ||
|- | |- | ||
| ajwa, awja | | ajwa, awja, ajwi, awju, ujwa, iwja || øː || Any | ||
|- | |||
| iwju, ujwi || yː || Any | |||
|} | |} | ||