Prolof: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 234: | Line 234: | ||
|- | |- | ||
| Nn || n || ên | | Nn || n || ên | ||
|- | |||
| Ńń || ɴ || êń | |||
|- | |- | ||
| Oo || o || o | | Oo || o || o | ||
Line 244: | Line 246: | ||
|- | |- | ||
| Ss || s || ês | | Ss || s || ês | ||
|- | |||
| Şş || ʃ || êş | |||
|- | |- | ||
| Tt || t || te | | Tt || t || te |