Prolof: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 262: | Line 262: | ||
|- | |- | ||
| Zz || ʒ || ze | | Zz || ʒ || ze | ||
|- | |||
| ` || ʔ || ulajani apôstrof | |||
|} | |} | ||