Bretonese: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Tardigrade (talk | contribs) |
Tardigrade (talk | contribs) |
||
Line 197: | Line 197: | ||
| ''ñ'' /ɲ/ | | ''ñ'' /ɲ/ | ||
| ''y'' /j/ | | ''y'' /j/ | ||
| | |||
|- | |||
| ''f'' /f/ | |||
| ∅ | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- |