Pradiul/Lexicon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Þ) |
m (→P) |
||
Line 233: | Line 233: | ||
|- | |- | ||
|Pgnüar||language|| || | |Pgnüar||language|| || | ||
|- | |||
|prâwien||adjure, dare someone|| || | |||
|- | |- | ||
|Putt||bird|| || | |Putt||bird|| || |