Puhval: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Toastghost (talk | contribs) |
Toastghost (talk | contribs) |
||
Line 892: | Line 892: | ||
| Five | | Five | ||
| Zík | | Zík | ||
|- | |||
|Not | |||
|Pí | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" | {| class="wikitable" style="text-align:center;" |