Galega: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 395: | Line 395: | ||
|t /t/ | |t /t/ | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | |||
|wl | |||
| | |||
|t /t/ | |||
| | |||
|- | |||
|- | |||
|wr | |||
| | |||
|t /t/ | |||
| | |||
|- | |||
|- | |||
|zd | |||
| | |||
|t /t/ | |||
|nizdos > | |||
|- | |||
|- | |||
|zg | |||
| | |||
|t /t/ | |||
|mezgos > | |||
|- | |- | ||
|} | |} |