Galega: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 443: | Line 443: | ||
|t /t/ | |t /t/ | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | |||
|sm | |||
| | |||
|t /t/ | |||
| | |||
|- | |||
|- | |||
|sn | |||
| | |||
|n /n/ | |||
|snīs > | |||
|- | |- | ||
|} | |} |