Aethêllan: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 160: | Line 160: | ||
| ae | | ae | ||
|'''aɪ''' | |'''aɪ''' | ||
|- | |||
| eo | |||
|'''əj'' | |||
|} | |} | ||
==Vowels== | ==Vowels== |